Zbiórka na rzecz zwierząt

„Współczucie i empatia dla najmniejszych zwierząt to jedna z najszlachetniejszych cnót, jakie człowiek może otrzymać w prezencie” – Karol Darwin

A czy ty okażesz swoje serce ? Jeśli tak to czytaj dalej!

Nasz projekt został stworzony w celu pomocy zwierzętom ze schroniska w Lublinie. Głównym priorytetem jest poprawienie warunków życia, skrzywdzonych przez los istot oraz edukowanie ludzi jak powinni dbać o swoje zwierzęta. ”Dziewczęta ratują zwierzęta” to intencja sześciu uczennic, które traktują zwierzaki jak swoich przyjaciół dlatego też nie mogą zostawić ich w potrzebie. W tym roku część zebranych pieniędzy chcemy przeznaczyć na zakup artykułów potrzebnych podopiecznym schroniska, a drugą część wpłacić na konto fundacji Epicrates.

Dlaczego akurat ta fundacja? Wybrałyśmy tą fundacje, ponieważ współpracuje ona ze schroniskiem w Lublinie oraz osoby tworzące tą fundację. Każdego dnia ratują życie zwierząt egzotycznych. Chcemy nakreślić ten temat, ponieważ wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy jak wiele takich osobników trafia do schroniska. Niestety w Polsce znajduje się jeden odział przeznaczony dla zwierząt egzotycznych zlokalizowany w Lublinie. 

Liczymy na wasza pomoc! Zwierzaki zawsze mają nadzieję, że wydarzy się coś dobrego!

Link do zbiórki https://allegrolokalnie.pl/zbiorka/dziewczeta-ratuja-zwierzeta

Projekt jest zrealizowany w ramach „Zwolnieni z teorii”.