Zwolnieni z Teorii

W dniu 17.09.2021 uczniowie ALMS i ALO uczestniczyli w spotkaniu z laureatem Olimpiady Zwolnieni z Teorii.

Zwolnieni z Teorii to platforma stworzona przez Fundację Zwolnieni z Teorii (dawniej Social Wolves). Uczestnicy programu zakładają i realizują własne projekty społeczne przy wsparciu platformy zwolnienizteorii.pl. Po rejestracji użytkownik uzyskuje dostęp do praktycznych informacji z dziedziny zarządzania projektami, które umożliwiają skuteczne działanie na rzecz rozwiązania wybranego problemu społecznego. Realizujesz projekt, który w realny sposób zmienia świat na lepsze. Wszystko jedno czy to jest piknik naukowy, aplikacja mobilna do dzielenia się wydarzeniami w okolicy, czy postawienie uli w mieście. Każdy taki projekt pomaga, a Ty masz wpływ na swoje otoczenie!

Za zrealizowany w praktyce projekt uczestnicy uzyskują międzynarodowe certyfikaty biznesowe, sygnowane m.in. przez Project Management Institute ATP. PMI to prestiżowa instytucja zrzeszająca 500 tysięcy kierowników projektów z całego świata. Poza tym dołączasz do społeczności tysięcy aktywnych osób, które wspólnie działają dla dobra swojego otoczenia, regularnie się spotykają i zakładają razem biznesy. Znajdziesz wśród nich nowych znajomych do kolejnego projektu, własnego biznesu czy podróży życia.

               Osoby, które zdecydują się na wzięcie udziału w olimpiadzie i stworzenie własnego projektu otrzymają wsparcie od dr Sylwii Skrzypek-Ahmed, która posiada certyfikat Nauczyciela Zwolnionego z Teorii.

Szczegółowe informacje znajdziecie na: https://zwolnienizteorii.pl/