Jubileusz w mediach

Kurier Lubelski

Akademickie Liceum Mistrzostwa Sportowego skończyło 10 lat. Jej uczniowie mają na swoim koncie wiele sukcesów sportowych. Rozwijają się w takich dziedzinach sportowych jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, sporty walki i zapasy, jeździectwo, tenis, taniec oraz pływanie.

https://kurierlubelski.pl/akademickie-liceum-mistrzostwa-sportowego-skonczylo-10-lat-jej-uczniowie-maja-na-swoim-koncie-wiele-sukcesow-sportowych/ar/c5-17890831

Dziennik Wschodni

Przekazanie sztandaru było głównym punktem gali 10-lecia działalności Akademickiego Liceum Mistrzostwa Sportowego w Lublinie. Na spotkanie w budynku przy Projektowej 4, w siedzibie WSEI, nie zabrakło znanych absolwentów. Pojawi się min Patryk Szysz, dziś piłkarz Istanbul Basaksehir, czołowego klubu w Turcji.
 

Radio Lublin

Akademickie Liceum Mistrzostwa Sportowego WSEI w Lublinie świętuje swoje 10-lecie. W tym czasie szkoła wychowała wielu sportowców, którzy w swojej karierze osiągali sukcesy w Polsce i na arenie międzynarodowej.
 

TVP3 Lublin

Akademickie Liceum Mistrzostwa Sportowego w Lublinie obchodzi jubileusz 10-lecia działalności. Placówka, która wykształciła wielu zawodowych sportowców, działa przy Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji.