Puchar Polski Kadetów w zapasach

Podczas Pucharu Polski Kadetów w zapasach styl klasyczny rywalizowało 4 naszych zawodników. Najlepiej spisał się Kacper Berejowski, który zwyciężył 5 walk, przegrywając po drodze jedną i ostatecznie wywalczył brązowy medal w kategorii do 55kg.
W kategorii do 65kg 1 wygraną i dwie porażki, ale po bardzo zaciętych i obfitujących w akcje techniczne walkach, zanotował Krystian Michna, który ostatecznie sklasyfikowany został na 21 pozycji.
Dwóch naszych zawodników walczyło w kategorii do 71kg. Konrad Mrozowicz zwyciężając 1 walkę przed czasem i przegrywając 2 walki na punkty zajął 20 miejsce, a Oliwier Trześniak po 2 porażkach (w tym ze zwycięzcą turnieju) sklasyfikowany został na 29 pozycji.
Zajęte miejsca nie oddają tego,co działo się na macie. Uważamy występ za dobry prognostyk przed Pucharem Polski Kadetów w stylu wolnym, który już w najbliższy weekend zostanie rozegrany w Chęcinach.