Kolejne sukcesy naszych zapaśników

W dniach 30.09-2.10.2022 w Kraśniku rozegrano III Puchar Polski Kadetów w zapasach styl wolny, III Puchar Polski Kadetek w zapasach kobiet oraz XXX Międzynarodowy Turniej o Puchar Ziemi Kraśnickiej w zapasach styl wolny.

W turnieju juniorów brązowy medal w kategorii do 57kg wywalczył Kacper Berejowski. W tej samej wadze rywalizację na 7 miejscu ukończył Ireneusz Głowacki. W kategorii do 65kg 8 miejsce zajął Krystian Michna.

Rywalizację kadetek na 7 zakończyła Natalia Orzyp (kat. 46kg), a 9 miejsce zajęła Kateryna Poselska (kat. 53kg).

W grupie kadetów 11 miejsce w kategorii do 80kg wywalczył Oliwier Trześniak. Również w grupie kadetów – w kategorii do 51kg – 5 miejsce wywalczył zawodnik LKS Iskra Spiczyn – Oskar Żukowski.